کد خبر : 1308
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دسامبر 2023 - 10:19
- بازدید

قیمت و خرید بهترین کرم پودر مخملی عروس با قیمت مناسب دیجی کالا

گفتنی است که تهیه بهترین کرم پودر از حائز اهمیت ترین اولویت ها برای آرایش و گریم به حساب می آید و در واقع می توان از کرم پودر به عنوان BASE و پایه آرایش نام برد. در حقیقت امروزه که توجه به زیبایی و مد در بسیاری از بانوان زیاد است، انتخاب لوازم آرایش متناسب با پوست در میان میلیون ها مارک گوناگون کار […]

گفتنی است که تهیه بهترین کرم پودر از حائز اهمیت ترین اولویت ها برای آرایش و گریم به حساب می آید و در واقع می توان از کرم پودر به عنوان BASE و پایه آرایش نام برد. در حقیقت امروزه که توجه به زیبایی و مد در بسیاری از بانوان زیاد است، انتخاب لوازم آرایش متناسب با پوست در میان میلیون ها مارک گوناگون کار سختی به نظر می آید.

قیمت و خرید بهترین کرم پودر مخملی عروس با قیمت مناسب دیجی کالا

 

کرم پودر

به ویژه در مورد کرم پودر که در تماس و ارتباط مستقیم با پوست افراد می باشد، یک انتخاب نادرست ممکن است به ایجاد صدمه های جبران ناپذیری در پوست شما منتهی شود. در این مطلب آموزشی تلاش داریم تا شما عزیزان را با انواع کرم پودر آشنا کنیم تا بتوانید بهترین کرم پودر مناسب با نوع و رنگ پوست خود انتخاب کنید. در ابتدا بهتر است متوجه شوید نوع و کیفیت بهترین کرم پودر به علت هایی مثل سلامت پوست، تاثیری که یک کرم پودر خوب بر روی آرایش شما می­ گذارد و زیر سازی که بهترین کرم پودر به منظور ایجاد یک آرایش یا گریم بهتر ایجاد کند، از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

قابلیت های مهم بهترین کرم پودر های بازار

 

پوشانندگی

باید گفت که پوشانندگی کرم پودر یکی از معیار های اصلی انتخاب آن محسوب می شود و اولین سوالی که یک فرد در خصوص با یک کرم پودر به ذهنش خطور می کند، پوشانندگی آن به حساب می آید؟ استفاده از بهترین کرم پودر با پوشانندگی بالا برای شما این امکان را فراهم خواهد ساخت تا نواقص صورت مانند جای جوش و یا زخم را به آسانی پوشش دهید.

 

ضد حساسیت

به دلیل ارتباط مستقیم کرم پودر با پوست صورت، در زمانی که انتخاب یک کرم پودر نا مرغوب ممکن است که حساسیت هایی برای پوست شما عزیزان ایجاد کند، لذا بهتر است پیش از انتخاب به این موضوع هم توجه کافی را داشته باشید.

بافت سبک

بافت نرم و سبک نیز معیار اصلی در انتخاب بهترین کرم پودر محسوب می شود، به این دلیل که یک کرم پودر با بافتی سبک جلوه ای بهتری روی صورت دارد و حالتی طبیعی به صورت می دهد به ویژه اگر کرم پودر را برای گریم مورد استفاده قرار دهید به دنبال کرم پودری با بافت سبک باشید.

 

محافظت کننده در مقابل  UV

جالب است بدانید که در برخی از بهترین کرم پودر ها خاصیتی مانند کرم های ضد آفتاب تعبیه شده تا با استفاده از این نوع از کرم پودر ها دیگر احتیاجی به استفاده از ضد آفتاب در روی پوست خود نداشته باشید. این موضوع مهم را در نظر داشته باشید که در انتخاب بهترین کرم پودر توجه به پوست بسیار حائز اهمیت است. پیش از انتخاب کرم پودر بهتر است نوع پوست خود را بشناسید و متناسب با آن بهترین کرم پودر را انتخاب کنید تا در زمان استفاده از آن به عارضه پوستی مبتلا نشوید.

 

انواع کرم پودر برای پوست های مختلف

 

کرم پودر ویژه پوست خشک

می توان گفت که پوست های خشک معمولا حساسیت بالایی دارند و در اثر مواد شیمیایی این امکان وجود دارد که تحریک شوند. بهترین کرم پودر های مخصوص پوست خشک پایه روغنی و مایع دارند که از خشکی پوست و ایجاد تحریکات پوستی جلوگیری خواهد کرد.

 

کرم پودر مخصوص پوست های چرب

پوست های چرب منافذ زیادی دارند و براق تر به نظر می رسند. در صورت استفاده از کرم پودری که مخصوص پوست چرب نباشد، منافذ بسته شده و بعد از گذشت زمانی، شاهد جوش و آکنه بر روی پوست خود هستید. بهترین کرم پودر های مخصوص پوست چرب به صورت مایع یا جامد هستند و چربی درون خود ندارند و همچنین حاوی ترکیباتی هستند که ترشح چربی را کنترل می کند و جوش یا آکنه به وجود نخواهد آورد.

کرم پودر ویژه پوست های نرمال

اشخاصی که پوست نرمال دارند می توانند از انواع کرم پودر ها که ویژه پوست های نرمال استفاده کنند.

 

کرم پودر ویژه پوست مختلط

در افرادی با پوست مختلط پوست ناحیه گونه ها خشک و ناحیه بینی و پیشانی چرب و براق محسوب می شود. این گروه از افراد بهتر است در فصول گوناگون از کرم پودر های مختلف بهره بگیرند. بهترین کرم پودر با پایه مایع که معمولا آب است، بهترین گزینه برای این گونه از افراد به شمار می رود. شما می توانید اطلاعات مربوط به نوع پوست را از روی بسته محتوی کرم پودر مطالعه فرمایید.

 

انواع کرم پودر

کرم پودر فومی

پوشش دهی این نوع از کرم پودر ها معمولی و متوسط است و ترکیبی از کرم مرطوب کننده و پودر به حساب می آید. این دسته از کرم پودر ها بهترین گزینه برای پوست های چرب و مختلط محسوب می شوند.

کرم پودر خامه ای

کرم پودر های خامه ­ای غلظت بالایی دارند و از همین روی پوشانندگی مناسبی هم دارند. به همین صورت ماندگاری این دسته از کرم پودر ها بالاست و برای مدت زمان طولانی تر بر روی پوست باقی می ماند. این محصولات به منظور پوشاندن لک و دیگر نواقص پوستی انتخابی مناسب است و برای گریم بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کرم پودر کرمی

گفتنی است که پایه کرم پودر های کرمی روغن است و ماندگاری بسیار بالایی دارند. به همین صورت این محصولات هم غلظت بالایی دارند و به همین خاطر در صنعت گریم بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. بهترین کرم پودر های کرمی به دلیل داشتن پایه روغنی یک انتخاب مناسب برای پوست های خشک محسوب می شوند.

کرم پودر بالشتی

باید گفت که کرم پودر های بالشتی به صورت مایع بوده و پوشانندگی اندکی دارند. این محصولات هیچ گونه مسئله ای برای پوست شما عزیزان به وجود نمی آورند و به آسانی نیز روتوش می شوند.

کرم پودر مایع

این گروه از کرم پودر ها به صورت مایع هستند و پوشانندگی آن ها معمولی و کم می باشد، ولی با این حال طرفداران بسیاری برای خود دارد.

کرم پودر سرمی

کرم پودر های سرمی به منظور پوشاندن چین و چروک ها بهترین گزینه خواهند بود و به دلیل پوشانندگی نسبتا پایینی که دارند، لکه ها را محو نمی کنند. جالب است بدانید که این گروه از محصولات به عمق چین و چروک پوست نفوذ می کنند و با پر کردن شیار ها چین و چروک ها را محو می کنند. این نوع از کرم پودر ها دارای ترکیباتی مثل سفید کننده، روشن کننده و ضد چروک در خود می باشند.

کرم پودر معدنی

میتوان گفت که کرم پودر های معدنی از داشتن هر گونه مواد شیمیایی، رنگ و بیس مبرا هستند و گزینه خوبی برای افراد با پوست های خشک و حساس محسوب می شوند. این گروه از محصولات به دلیل داشتن ترکیبات معدنی و بافتی سبک پوست شما را نرم و لطیف می­ کنند، اما به نسبت دیگر کرم پودر های بازار پوشانندگی ضعیف تری خواهند داشت.

 

کرم پودر خمیری

این نکته را مد نظر قرار دهید که کرم پودر های خمیری بهترین گزینه در بین کرم پودر ها به منظور مصرف روزانه به حساب می آیند. نکته جالب دیگر این است که این گروه از کرم پودر ها چند کاره هستند و در عین رنگی بودن و پوشاندن لک و دیگر نواقص صورت، دارای ترکیباتی مثل ضد آفتاب، مرطوب کننده، ضد چروک و آنتی اکسیدان نیز در خود هستند.

BB کرم

این کرم پودر اخیرا طراحی و روانه بازار شده است و شاید شما عزیزان هنوز اطلاعات مناسبی از آن نداشته باشند. لازم به ذکر است که این کرم از موادی مانند سرم، مرطوب کننده، ضد آفتاب، پرایمر، کرم پودر و هرآنچه که لازم است، در حین آرایش به عنوان زیر ساز از آن ها استفاده کنید، برخوردار است.

در انتها می توان گفت کخه استفاده از بی بی کرم از پوشش دهی چندان بالایی برخوردار نیست، اما به دلیل وجود مواد تشکیل دهنده آن برای مصارف روزانه کاملا مناسب محسوب می شود.

 

رنگ کرم پودر

در واقع رنگ کرم پودر یکی دیگر از معیار هایی به حساب می آید که در انتخاب یک کرم پودر باید به آن توجه شود. انتخاب بهترین کرم پودر که رنگی نزدیک به رنگ پوست شما دارد، ظاهری طبیعی تر را به شما عزیزان هدیه خواهد داد.

این موضوع را در خاطر داشته باشید که کرم پودر ها معمولا در رنگ های گوناگونی مانند؛ برنز، تیره، روشن و رنگ صورت روانه بازار می شوند. توجه داشته باشید که استفاده از رنگ های خیلی روشن برای افرادی که پوستی تیره و یا گندمی دارند خیلی مناسب نیست و باید سعی کنید رنگی نزدیک به توناژ پوستی خود انتخاب و خریداری کنید. امیدوارم از این مقاله کاربردی نهایت استفاده رو برده باشید. هر گونه سوال و یا ابهامی هم در خصوص با موضوع مقاله وجود داشت، در ادامه و در بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها با ما و دیگر مخاطبان سایت در میان بگذارید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 3 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات