کد خبر : 1325
تاریخ انتشار : دوشنبه 18 دسامبر 2023 - 11:41
- بازدید

قیمت و خرید بهترین برس حرارتی پرومکس سرامیکی حرارتی دیجی کالا

اول کار ذکر این نکته الزامیست که آسان ترین روش جهت صاف کردن مو ها، استفاده از برس حرارتی به هستش که در حقیقت می توان این طور گفت که در حال حاضر طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده است، اما این موضوع این سوال را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است که اصلا برس حرارتی چه وسیله ای است و برای […]

اول کار ذکر این نکته الزامیست که آسان ترین روش جهت صاف کردن مو ها، استفاده از برس حرارتی به هستش که در حقیقت می توان این طور گفت که در حال حاضر طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده است، اما این موضوع این سوال را در ذهن مخاطبان ایجاد کرده است که اصلا برس حرارتی چه وسیله ای است و برای خرید یک برس حرارتی خوب می بایست چه موارد و نکاتی را در نظر خود داشته باشیم؟

 

قیمت و خرید بهترین برس حرارتی پرومکس سرامیکی حرارتی دیجی کالا

برس حرارتی

در نظر داشته باشید که بیشتر ما جهت صاف کردن مو های خود تنها در فکر استفاده از سشوار و اتوی مخصوص مو هستیم و تنها با این دو مورد را جهت صاف کردن مو آشنا هستیم و این در حال است که صافی مو با استفاده از سشوار، به مهارت خاصی نیاز خواهد داشت، مگر آن که به شکل درست بتوانید حرکت برس و سشوار را با یک دیگر مطابقت دهید.

جالب است بدانید که صافی پیوسته مو ها با اتومو نیز آسیب فراوانی به مو های شما بزرگواران خواهد زد، اما با کمک برس های حرارتی، قادر خواهید بود به مو هایی صاف و جذابی برسید که همیشه در آرزوی آن بودید. این دستگاه هم از نظر مضراتی که برای مو دارد بر سشوار و اتوی مو برتری ندارد، اما به هر روی کار با آن آسان تر و مناسب تر می باشد. در ادامه این مطلب آموزشی و راهنما قصد داریم بیشتر با این ابزار کاربردی آشنا شویم، لذا در ادامه با ما همچنان همراه بمانید.

 

برس حرارتی چیست؟

در نخستین دید، برس های حرارتی مانند برس های عادی محسوب می شوند و تنها تفاوت آن ها در سنگینی برس های حرارتی است، اما در اصل ماجرا به هیچ وجه بدین شکل نخواهد بود که این برس ها نسبت به برس های معمولی در صاف کردن مو بسیار موفق تر عمل کنند. شایان ذکر است که منبع انرژی برس های حرارتی برق می باشد و اغلب سیمی هم می باشد و به پریز برق وصل می شود، اما نمونه های باتری خور و قابل شارژ زیاد در بازار موجود دیده نمی شود. در حقیقت باید این طور بیان داشت که برس های حرارتی از آن جایی که از صفحات داغ شونده برخوردار اند، در هنگام برس کشی مو ها، قادرند صاف کردن مو ها را نیز برای شما عزیزان انجام دهند. البته به این موضوع مهم نیز توجه کافی را داشته باشید که نباید از این برس ها این انتظار را داشت که مو های شما را بسیار لخت و شلاقی کنند و باید انتظاری معمول در حد آن ها از آن ها داشت. لذا تفاوت چندانی با سشوار های چرخان نخواهند داشت.

 

در ادامه باید به این نکته مهم اشاره داشته باشیم که برس های حرارتی مسطح به حساب می آیند ولی سشوار های برس دار چرخشی مثل برس های پیچی هستند و بیشتر برای استفاده برای مو های بلند گزینه مناسبی هستند، در حالی که برس های حرارتی مسطح برای استفاده در مو های کوتاه گزینه بهترین به حساب می آیند و البته برای مو های بلند نیز مناسب به شمار خواهند رفت.

 

نکات حائز اهمیت درباره خرید برس های حرارتی

باید در ابتدای این طور بیان داشت که به جهت خرید یک برس حرارتی مناسب نیاز خواهید داشت تا به همان نکات و موارد لازم در خصوص با خرید اتوی مو توجه کافی را داشته باشید، همچنین این موضوع را در ذهن خود داشته باشید که در حقیقت خرید این دستگاه کار طاقت فرسا و پیچیده ای نیست و می توان با یک تحقیق جزئی آن را به بهترین شکل خریداری کرد، ولی با این حال در ادامه به یادآوری و ذکر مهم ترین نکات و موارد در خصوص با خرید این محصول می پردازیم تا خریدی از هر لحاظ مطمئن تر را تجربه کنید :

جنس صفحه حرارتی : درباره جنس صفحه های حرارتی می بایست در نظر داشته باشید که در واقع صفحات کارگزاری شده در برس های حرارتی هم مثل اتوی مو از سرامیک، تیتانیوم یا تورمالین هستند. قیمت نمونه های سرامیکی به نسبت گزینه های دیگر بیشتر نیست و در ضمن به مو نیز آسیب بیشتری می رسانند، به دلیل این که استفاده از صفحات سرامیکی احتمال سوزاندن مو را بیشتر از همیشه خواهد کرد. جالب است بدانید که صفحات تورمالین نیز درصد صدمات حرارتی را پایین تر خواهد آورد، اما در هنگام استفاده از لوازم حرارتی با صفحات تیتانیومی بایستی احتیاط به مراتب بیش تری را در انجام کار لحاظ کرد، آن هم به این دلی است که این صفحات خیلی زود داغ خواهند شد و حرارت آن ها به درجات بالایی خواهد رسید، که البته این را هم در خاطر داشته باشید که چنانچه دستگاه مد نظر از قابلیت تنظیم دما برخوردار باشد، کنترل دمای آن امکان پذیر خواهد بود.

 

امکان یون ‌سازی

جالب است بدانید که با بررسی انواع مدل های برس های حرارتی و قیاس آن ها با یک دیگر قابلیت یون سازی در بعضی از آن ها بسیار به چشم می خورد. در واقع برخی از برس های حرارتی دارای امکان تولید یون های با بار منفی بوده و در ضمن قادر به خنثی سازی یون های مثبتی که مو ها را شاخ و وز نموده، نیز خواهند بود و احتمالا این ویژگی به براق تر شدن و افزایش درخشندگی مو ها کمک شایانی خواهد کرد. البته این ویژگی موجب بالا رفتن قیمت برس حرارتی انتخابی شما عزیزان خواهد شد که باید توجه شود مقصود از خرید چیست و با چه شرایطی پای به فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه مد نظر گذاشته اید.

 

بیشینه دما : در این خصوص باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که در هر مدل از برس های حرارتی بیشینه دما متفاوت است و باید در هنگام خرید به بیشینه دمایی که به آن نیاز پیدا خواهید کرد توجه داشته باشید و محصولی مطابق با نیاز و سلیقه خود انتخاب نمایید. در صورتی که شما مو های ضخیم و مقاومی دارید، صاف کردن مو های شما کاری دشوار خواهد بود، لذا بهترین کار این است که به دنبال برس هایی با حداکثر دمای بالای ۲۲۰ سانتی گراد باشید، اما چنانچه میزان مقاومت مو های شما در برابر صاف شدن عادی است با بیشینه دمای پایین تر نیز کار شما راه خواهد افتاد.

 

قابلیت تنظیم دما : معمولا هر مویی جهت حالت گیری به محدوده دمایی خاصی نیاز دارد که هر شخص می تواند نسبت به شناخت خود از موهایش این محدوده دمایی را شناسایی نماید. این که همواره بنا داشته باشید مو ها را با استفاده از حداکثر دما صاف کنید، گزینه مناسبی برای شما عزیزان نخواهد بود و در واقع این موضوع به جنس و سلامت مو های شما بستگی خواهد داشت، به این دلیل که مو های ضعیف و مستعد آسیب به مراتب زود تر صدمه خواهند دید و بایستی مراقبت بیشتری از آن ها کنید، به ویژه در مواقعی که مو تحمل حرارت های بالا را ندارد و در این وضعیت استفاده از برس هایی با قابلیت تنظیم دما بیشتر به کارتان می آید، به این دلیل که قابلیت تنظیم برس بر روی حرارت کم تر از حداکثر دما وجود خواهد داشت.

 

  • زمان مورد نیاز جهت گرم‌ شدن

گفتنی است که بیشتر برس های حرارتی در راستای رسیدن به دمای مناسب تقریبا ۶۰ سانیه نیاز دارند، ولی نمونه های بروز تر برای گرم شدن حداکثر ۱۵ ثانیه زمان احتیاج خواهند داشت. البته به این موضوع توجه کافی را داشته باشید که این که دستگاهی زود تر گرم شده در کیفیت عملکردی آن تاثیری فراوانی ندارد اما در واقع در زمان هایی که عجله داشته این چند ثانیه نیز نقش موثری در زمان شما بازی خواهد کرد. اگر کار های خود را عجله ای انجام دهید و یا این که به شکل مکرر چیزی را فراموش می کنید، امکان خاموشی خودکار در این دستگاه بسیار پر کاربرد و منطقی است.

  • طراحی ارگونومیکی

در واقع می توان این طور توضیح داد که یکی از مهم ترین موارد قابل ذکر در خصوص با دقت در انتخاب برس های حرارتی، شکل دسته برس هستش، به این دلیل که در ساده تر انجام شدن کار بسیار نقش حائز اهمیتی را بازی می کند. در ادامه به این نکته مهم توجه داشته باشید که دسته هایی که از طراحی ارگونومیک برخوردار اند باعث خواهند شد تا دست خستگی نشده و به طبع هر چه برس انتخابی شما از وزن پایین تری برخوردار بوده ساده تر می توان آن را مورد استفاده قرار داد. البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که در صورت خرید اینترنتی این محصول، قابلیت تشخیص این مورد کار سختی خواهد بود و این طور توصیه می شود که در انتخاب های همچین دقت زیادی بورزید، اما حداقل می توانید از روی مشخصات هر یک از مدل ها وزن آن ها را با هم مورد قیاس قرار داده و در ادامه خرید خود را انجام دهید.

در خصوص با موضوع جنس دسته هم، باید این نکته را در خاطر خود داشته باشید که نه لیز باشد و نه خیلی داغ شود تا به مشکلی بر نخورید، می توان گفت که در غیر این صورت دسته این برس، دست شما را خواهد سوزاند و امکان استفاده آسان از این دستگاه برای شما میسر نمی باشد. البته این هم هست که برخی از نمونه ها به دستکش همراه مجهز هستند و از آن که دست شما به خاطر این گرما آسیب ببیند، ممانعت به عمل خواهند آورد.

 

  • طول سیم برس حرارتی

اگرچه این امکان وجود دارد که این مشخصه خیلی در زمان انتخاب برس حرارتی موضوع حائز اهمیتی به شمار نرود، اما باید توجه داشت که هر یک از برس های حرارتی از طول سیمی گوناگون برخوردار می باشند و عدم توجه به این امر ممکن است به منظور استفاده و خرید شما مشکل به وجود آورد؛ به این دلیل که این احتمال وجود دارد تا به علت کوتاهی سیم و نبود پریز در کنار میز آرایش با مشکل روبرو شوید. هر چند که امکان استفاده از سه راهی برای شما عزیزان فراهم خواهد بود، اما بدون تردید استفاده از دستگاهی با طولی مناسب بسیار ساده تر خواهد بود. این را در ذهن داشته باشید که در واقع سیم چرخشی نیز در نوع خود بسیار مهم و کاربردی محسوب می شود.

در انتهای این مقاله جذاب و جامع باید به این نکته اشاره داشته باشیم که برس های حرارتی در مدتی کوتاه امکان صاف کردن مو ها را برای شما عزیزان فراهم می کنند. معمولا بازه قیمتی برس های حرارتی از زیر ۱۰۰ هزار تومان تا بالای ۵۰۰ هزار تومان تعریف شده است که خود جای فکر و تصمیم گیری را برای شما عزیزان ایجاد کرده است که با توجه به سلیقه، هزینه و موارد کیفیتی به خرید مورد نظر خود اقدام کنید.

 

در انتها این موضوع را در خاطر خود داشته باشید که نمونه هایی که از قیمت کم تری برخوردار می باشند امکانات کم تری را در اختیار شما عزیزان و به صورت کلی مصرف کنندگان خود قرار خواهند داد و فاقد امکان تولید یون هستند و حتی این امکان وجود خواهد داشت که از قابلیت تنظیم دما نیز در آن ها استفاده نشده باشد، اما در نمونه های به روز تر و پیشرفته تر، قابلیت ها و امکانات بیشتری مانند صفحه نمایش و تنظیمات مختلف تعبیه شده است و در کنار موضوع صافی مو ها، به درخشان تر کردن آن ها نیز کمک بسیاری خواهند کرد. به عنوان آخرین جمله باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که امیدواریم که همه موارد مورد پسند و قبول شما عزیزان واقع شده باشد و تونسته باشیم با مواردی که خدمت شما عنوان میکنیم در زمان خرید، راهگشای شما عزیزان باشیم. چنانچه هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص با موضوع این مقاله یعنی راهنمای جامع خرید بهترین برس حرارتی داشتید، می توانید از بخش نظرات برای ما یک نظر ارسال کنید تا کارشناسان سایت ما به سرعت پاسخ شما عزیزان را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان بدهند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 7 در انتظار بررسی : 7 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات