کد خبر : 360
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 21 جولای 2020 - 8:03
- بازدید

اتو مو چه مارکی خوبه ؟ راهنمای خرید بهترین اتو مو موجود در بازار با قیمت

راهنمای خرید بهترین مارک اتو مو رمینگتون، بابلیس، پرومکس، مکس پیش از پاسخ دادن به این سوال که اتو مو چه مارکی خوبه ، ذکر این نکته الزامیست که در واقع در قدیم الایام، داشتن مو فر و یا صاف برای افراد آرزوی بزرگی به حساب می آمد. تعداد زیادی از افراد به دلیل نداشتن تجهیزات کافی از اتو های ویژه لباس برای صاف کردن […]

راهنمای خرید بهترین مارک اتو مو رمینگتون، بابلیس، پرومکس، مکس

پیش از پاسخ دادن به این سوال که اتو مو چه مارکی خوبه ، ذکر این نکته الزامیست که در واقع در قدیم الایام، داشتن مو فر و یا صاف برای افراد آرزوی بزرگی به حساب می آمد. تعداد زیادی از افراد به دلیل نداشتن تجهیزات کافی از اتو های ویژه لباس برای صاف کردن مو های خود بهره می گرفتند که مشکلات خاص خود را برای آن ها در پی خواهد داشت، اما با گذشت زمان و ورود سایر لوازم برقی آرایشی و پیرایشی داشتن مو های فر برای افرادی که از مو های صاف برخوردار می باشند و همچنین داشتن مو های صاف برای افرادی که از موی فر برخوردارند، دیگر آرزو نیست و به آسانی با خریداری محصولات مرتبط در این خصوص توانایی صاف کردن و یا فر کردن مو های خود را خواهند داشت.

انواع مختلفی از بهترین اتو مو ها در شکل ها و با قابلیت های گوناگونی طراحی و روانه بازار شده است که در ادامه این مقاله آموزشی و جامع از سری آموزشی این سایت، حتما به معرفی و توضیح قابلیت ها و امکانات هر یک به صورت جداگانه می پردازیم، بنابراین در ادامه همراه ما باشید. این موضوع را در خاطر داشته باشید که بهترین اتو مو ها جزو حالت دهنده های بسیار پر کاربرد در بازار محسوب می شود. تعداد زیادی از افراد این وسیله را به منظور صاف کردن مو های خود مورد استفاده قرار می دهند، اما بسیاری از افراد نیز از آن به جهت ایجاد فر در مو های خود نیز از آن بهره می گیرند که امر به تجربه و تخصص زیاد در این زمینه نیاز خواهد داشت. جریان برقی که در اتو مو ها به وجود می آید باعث می شود تا صفحات آن داغ تر شده و این گرمای به وجود آمده باعث صاف شدن قسمت هایی از مو که در بین آن ها قرار گرفته است، می شود.

بهترین اتو مو موجود در بازار

اما در زمان خرید بهترین مارک اتو مو به چه نکات و مواردی باید توجه داشته باشیم؟

این احتمال وجود دارد که در هنگام خرید بهترین اتو مو موجود در بازار این سوالات برای شما هم پیش آمده باشد، بنابراین به دقت به آن ها هر یک از آن ها توجه کافی را داشته باشید :

 • کدام اتو مو از نظر اندازه به منظور استفاده من مناسب تر به حساب می آید؟
 • اتو موی خود را با چه قیمتی تهیه کنم؟
 • چه اتو مویی برای مو های من مناسب تر خواهد بود؟
 • جنس صفحات اتو مو باید چگونه باشد؟

جا دارد این مورد را عنوان کنیم که تا پایان مطلب که همراه با سایت ما باشید، به تک تک سوالات بالا پاسخ داده می شود و نکات و موارد اضافی و تکمیلی نیز در این مورد به شما عزیزان یاد داده می شود، لذا ادامه مطلب رو به هیچ وجه از دست ندهید.

قیمت بهترین مارک اتو مو

در هنگام خرید بهترین مارک اتو مو مانند خرید هر نوع وسیله دیگری، بهتر است از قبل از اقدام به خرید، بودجه خود را تعیین کرده باشید، به خاطر این که با وجود تنوع بالای این محصول در فروشگاه ها یقینا گیج می شوید، لذا با دانستن بودجه مد نظر خود می توانید بسیاری از گزینه های پیش رویتان را حذف کنید، اما توجه داشته باشید که هر چه هزینه بیشتری را برای خرید بهترین برند اتو مو اختصاص دهید از امکانات به مراتب بیش تری هم برخوردار خواهید شد و در نتیجه آسیب به مراتب پایین تری به موهای شما عزیزان وارد می شود. در ادامه این سوال را از خود بپرسید که بافت مو های شما دقیقا چگونه است :

عکس ۱

این موضوع را در نظر داشته باشید که پس از تعیین بودجه مد نظر خود در ادامه باید به دنبال بهترین اتو مویی بگردید که با توجه به قیمتی که در نظر دارید، پایین ترین صدمه را هم به موهای شما عزیزان وارد آورد. به این منظور باید شناخت دقیقی در خصوص با جنس مو های خود داشته باشید. در حقیقت این که شما مو های ضخیم دارید و یا مو های صاف و نازک در انتخاب نوع اتو مو می تواند کمک بسیار زیادی به شما عزیزان بکند. با نگاهی به جدول زیر قادر خواهید بود نوع اتو مویی که با موهای خود سازگار است را انتخاب و خریداری نمایید :

نوع و جنس مو : موی صاف و نازک   –   نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با حرارت بالا و جنس سرامیک   –   دلیل : جلوگیری از به وجود آمدن الکتریسیته و آسیب به ریشه مو

نوع و جنس مو : موی فر و نازک   –   نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با قابلیت تنظیم دما و جنس تورمالین   –   دلیل : تنظیم درجه حرارت با توجه به حجم و ضخامت مو

نوع و جنس مو : موی صاف و ضخیم   –   نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با قابلیت تنظیم حرارت و کفی پهن   –   دلیل : تنظیم درجه حرارت با توجه به حجم و ضخامت مو

نوع و جنس مو : موی فر و ضخیم   –   نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو مو با درجه حرارت بالا، کفی پهن و دارای قابلیت یونیزاسیون(جنس کراتین)   –   دلیل : جلوگیری از خشک شدن و از دست رفتن رطوبت مو

نوع و جنس مو : موی کوتاه   –   نوع اتو موی مناسب با مو : استفاده از اتو موی باریک   –   دلیل : ایجاد حالت صاف

پهنای صفحات اتو موی مناسب با مو های شما کدام است؟

عکس ۲

در خصوص با پهنای صفحات اتوی موی مناسب با مو باید به این نکته اشاره داشت که در حقیقت اتو مو ها در دو نوع باریک و پهن برای خرید در اختیار شما عزیزان قرار دارد. معمولا از بهترین برند اتو مو های باریک برای صاف کردن مو های کوتاه و کم حجم بهره گرفته می شود؛ همچنین با استفاده از این اتو مو می توانید مو های خود را فر کنید که البته در نظر داشته باشید که این کار به تجربه نیاز خواهد داشت. در مقابل اتو مو های پهن معمولا برای مو هایی خوب است مورد استفاده قرار گیرد که پر حجم و خیلی بلند هستند. با استفاده از این نوع اتو مو قادر خواهید بود مقدار بیشتری از مو های خود را میان صفحات آن قرار داده و اتو کنید.

جنس اتو موی مناسب با مو های شما کدام است؟

عکس ۳

در خصوص با جنس اتو مو نکته جالب توجه این است که جنس اتو مو در آسیب رساندن یا نرساندن به مو های شما بسیار مهم می باشد. در این خصوص سعی کنید تا بهترین اتو موی را در نظر گرفته و خریداری کنید که از صفحاتی برخوردار باشد که کم ترین آسیب را به مو های شما عزیزان وارد آورد. در ادامه انواع روکش های اتو مو را برای شما عزیزان آورده ایم تا با دانستن ویژگی های هر یک از آن ها، بهترین اتو مو را انتخاب و خریداری نمایید. نوع موی خود را بشناسید و اتو مویی مناسب با آن انتخاب فرمایید.

کفی های معمولی در اتو مو

در مورد کفی های معمولی در اتو مو به این نکته باید اشاره داشت که در حقیقت صفحات معمولی به صفحاتی می گویند که معمولا از فلز در ساخت و طراحی آن استفاده شده باشد. این نوع از اتو مو ها بیش تر از امکان تنظیم حرارت برخوردار نمی باشند و تنها می توان آن ها را در ۳ درجه کم، متوسط و زیاد تنظیم و استفاده نمود. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که گاه گاه و نه همیشه اتو مو را مورد استفاده قرار می دهید، این نوع از بهترین اتو مو به نظر گزینه مناسب و به صرفه ای می باشد.

کفی های سرامیکی در اتو مو:

در خصوص با کفی های سرامیکی باید این طور عنوان کرد که کفی سرامیکی در اتو مو ها طرفداران زیادی دارد. اتو مو هایی که از صفحاتی از جنس سرامیک اند، در کنار این که از قیمت مناسبی هم برخوردار اند، از امکان تنظیم درجه حرارت هم پشتیبانی به عمل می آورند. لازم به ذکر است که صفحات سرامیکی صدمه به مراتب پایین تری را به مو های شما می رساند؛ در نتیجه برای استفاده افرادی که از بهترین اتو مو زیاد بهره می گیرند، بسیار مناسب است؛ به خصوص افرادی که از مو های نازک برخوردار هستند.

 

این را در خاطر داشته باشید که این صفحات در زمان اتصال به برق به سرعت و به صورت یکنواخت گرم می شوند و در نتیجه از به وجود آمدن آسیب و سوختگی در مو جلوگیری خواهند کرد. در کنار این موضوع نوع سرامیکی اتو مو گرما را به مدت طولانی حفظ می کند. اگر مو های رنگ شده دارید هم قادر خواهید بود با خیالی راحت و بدون نگرانی از کدر شدن موهای خود از آن بهره بگیرید.

کفی تورمالین در اتو مو

در خصوص با کفی تورمالین در اتو مو به این موضوع توجه داشته باشید که تورمالین ماده ای است در طبیعت موارد استفاده بسیاری را خواهد داشت. سازندگان لوازم آرایشی و زیبایی از این ماده پر استفاده در طراحی و ساخت محصولات آرایشی هم بهره گرفته اند و جالبی این موضوع این جاست که یکی از موارد مصرف این ماده در ساخت اتو مو است. تورمالین به آرامی گرم شده و حرارت را تا حد بالایی نگهداری می کند. این نوع از اتو مو نه تنها از خشک کردن مو های شما ممانعت به عمل می آورد؛ بلکه آن ها را بسیار براق و خوش حالت می کند.

کفی آیونیک در اتو مو

در مورد کفی آیونیک در اتو مو ها باید گفت که این کفی ها در واقع قیمت بالایی نسبت به دیگر اتو مو ها دارد که موجب کم طرفدار شدن این نوع از اتو مو شده است، اما اگر در گروه افرادی قرار دارید که مو های خشکی دارند، این مدل از اتو مو بسیار برای شما بسیار مناسب است. این اتو مو باعث می شود تا رطوبت مو های شما عزیزان حفظ شود و از خشکی آن جلوگیری خواهد کرد.

کفی تیتانیوم در اتو مو

در خصوص با کفی تیتانیوم در اتو مو نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از این نوع اتو مو باید با دقت بالایی صورت پذیرد، به خاطر این که این نوع از صفحات معمولا بسیار سریع گرم می شوند و حرارت را انتقال خواهند داد.

همچنین گفتنی است که از نگه داشتن اتو مو های تیتانیومی بر روی موهای خود به مدت زیاد پرهیز کنید، به خاطر این که موجب سوختن موهای شما بزرگواران می شود. اتو مو های دارای کفی تیتانیوم معمولا برای افرادی که دارای مو های ضخیم هستند، گزینه مناسب تری به حساب می آید.

کفی کراتین در اتو مو

در مورد کفی کراتین باید این را در نظر داشته باشید که بیشتر شما با واژه کراتین آشنایی دارید و این ماده در حقیقت جزو اصلی و اساسی تشکیل دهنده مو محسوب می شود. بهترین اتو مو هایی که از صفحاتی از جنس کراتین برخوردار اند باعث نرم شدن مو های شما عزیزان و همچنین به وجود آمدن خاصیت یونیزاسیون و به دنبال آن صدمه کم تر در مو های شما می شوند.

وزن اتو مو

توجه به این نکته الزامیست که استفاده از بهترین اتو مو در راستای صاف کردن و حالت دادن ممکن است زمان زیادی احتیاج داشته باشد، در نتیجه اگر از اتو مویی بهره بگیرید که از وزن سنگینی برخوردار باشدف این امکان وجود دارد که باعث به وجود آمدن خستگی شود. در نتیجه پیش از اقدام به خرید بهترین اتو مو، آن را در دست خود گرفته و وزن آن را امتحان کنید.

 آیا استفاده از اتو مو به موهای شما عزیزان آسیب می زند؟

عکس ۴

این نکته را در نظر داشته باشید که این سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است، اما نکته اساسی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نمی توان به این سوال پاسخ قاطعی داد. میزان آسیب به مو در افراد گوناگون و با جنس مو های مختلف متفاوت است، ولی بد نیست این موضوع را در خاطر داشته باشید که هر حرارتی که به مو وارد شود به مرور زمان باعث به وجود آمدن آسیب در مو های شما عزیزان می شود. بنابراین بهتر است سوال مطرح شده را به شکل دیگری بیان کنیم: کدام یک از انواع اتو مو به مو ها آسیب پایین تری می رساند؟ در پاسخ به این سوال می بایست دو مورد را در خاطر داشته باشید: یکی درجه حرارتی که اتو مو به مو های شما وارد می کند و دیگری این که این حرارت چگونه به مو های شما می رسد؟

شایان ذکر است عنوان کنیم که بر اساس بررسی های صورت گرفته، حداقل حرارتی که باعث حالت گرفتن مو می شود، ۱۷۰ درجه سانتی گراد در نظر گرفته شده است، اگر درجه ای پایین تر از این میزان را مد نظر قرار دهید، این امکان وجود خواهد داشت که فرم دهی مو های شما به صورت درست صورت نپذیرد، همچنین از طرفی اغلب مو تا درجه حرارت ۲۴۰ در جه سانتی گراد را می تواند تحمل کند و آسیب وارد شده به مو تا این درجه کم تر است. در خصوص با نحوه انتقال حرارت هم ذکر این نکته الزامیست که جنس المنت گرم کننده دستگاه و کفی های در نظر گرفته شده، تعیین کننده مناسب و یا نا مناسب بودن این دستگاه خواهد بود. در واقع بهتر است این طور بگوییم که اتومویی مناسب تر است که بتواند حرارت را به صورت یکنواختی در تمام سطح صفحات اتو مو توزیع کند. با توجه به مطالبی که گفته شد کفی سرامیک و پس از آن تورمالین گزینه های مناسبی برای بهترین اتو مو به نظر می آیند.

درجه تنظیم حرارت اتو مو متناسب با نوع مو

عکس ۵

به خصوص با درجه تنظیم حرارت اتو مو که باید به جنس مو تناسب داشته باشد، این نکته را در خاطر داشته باشید که اتو مو های جدیدی که در بازار دیده می شوند، از قسمتی به منظور تعیین میزان دمای دل خواه برخوردار هستند. با کمک این امکان مناسب می توانید دما را در حرارتی تنظیم کنید که آسیبی به موهای شما عزیزان وارد نشود.

سیم و اتصال به بدنه اتو مو

عکس ۶

بر اساس تجربیاتی که بیشتر استفاده کننده های این وسیله پر مصرف، تجربه کرده اند استفاده از اتو مو هایی که از سیم بلند تری برخوردار هستند، بسیار بهتر و ساده تر است. در هنگام جمع کردن اتو مو نیز آن را به دور آن پیچیده و به سادگی در کمد خود قرار دهید. نکته دیگری که نباید آن را از قلم بندازید درباره سیم اتو مو محل اتصال آن به بدنه دستگاه است. در اتو مو های جدید امکان چرخش ۳۶۰ درجه در محل اتصال سیم به بدنه قرار داده شده است. در نتیجه به آسانی و بدون نگرانی بابت پیچ خورد و گره خوردن سیم اتو می توانید از آن استفاده کنید.

پیشنهادات ما به شما در هنگام استفاده از بهترین اتو مو:

 • قبل از اتو کردن موهای خود را کاملا خشک نمایید.
 • همین طور اتو مو را به شکلی بر روی مو های خود قرار دهید که عمود بر ریشه باشد.
 • سعی کنید تا اتو مویی را انتخاب نمایید که از صفحات سرامیکی تشکیل شده باشند، صفحات فلزی و آهنی در موهای شما عزیزان موخوره به وجود خواهد آورد.
 • از اتو مو و تمامی محصولات حالت دهنده مو تنها در مورادی استفاده کنید که ضرورت دارد، به این دلیل که استفاده بیش از حد از آن ها باعث ریزش و آسیب در مو های شما عزیزان می شود.
 • سعی کنید تا در حین استفاده از اتو مو آن را به کف سر خود نچسبانید. لازم به ذکر است که باید فاصله کمی را از کف سر خود انتخاب کرده و به آرامی مو را در بین صفحات اتو مو قرار داده و صفحات را روی یک دیگر قرار دهید. زمانی که زمان مورد نظرتان پایان یافت (هر چقدر مو ضخیم تر باشد به مراتب زمان بیش تری به منظور حالت گرفتن مو احتیاج خواهید داشت) به آرامی و بدون باز کردن صفحات آن از هم اتو مو را به انتهای ساقه مو های خود هدایت کنید.

امیدوارم که از تمامی موارد و نکات گفته شده در این مقاله کاربردی و جامع نهایت استفاده رو برده باشید. اگر سوال و یا ابهامی هم وجود داشت، می توانید از بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | دیلیت اکانت تلگرام | آهنگ رپ | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئومتن کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ روزه | اهنگ تکنو شاد | حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی | سوره کهف صوتی | آهنگ ورزشی معروف خارجی | اهنگ رپ کلاسیک | اهنگ رپ شاد | اهنگ بلوچی ارگی عروسی | اهنگ هندی معروف | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | دانلود آهنگ کلاسیک خارجی معروف با کلام | آهنگ هندی | آهنگ ترکی غمگین | آهنگ بلوچی افغانی | اهنگ رپ تند | مدیتیشن خواب با کلام | آهنگ احساسی برای دختر | آهنگ او له له | ده موسیقی بی کلام برتر جهان | اهنگ بیس دار وحشتناک سه بعدی | اهنگ های دیس لاو رپ فارسی | اهنگ برای ارامش اعصاب با کلام | نوتیفیکیشن گوشی کجاست | دانلود آهنگ او له له | قهوه ساز خوب چی بخرم | خوشبو کننده ماشین دریچه کولر | آهنگ جدید شادمهر سایه | بهترین کرم پودر |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات