کد خبر : 491
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 - 20:49
- بازدید

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی

  ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه ؟ خرید بهترین ماشین لباسشویی در ابتدای امر باید این طور بیان داشت که خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از مسائل خانواده های حال حاضر در ایران به شمار می رود. تمامی مدل های ماشین لباسشویی مثل یک دیگر نخواهند بود و در این مقاله آموزشی و راهنما قصد داریم تا در خصوص با راهنمای انتخاب خرید بهترین ماشین لباسشویی بر […]

 

ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه ؟ خرید بهترین ماشین لباسشویی

در ابتدای امر باید این طور بیان داشت که خرید بهترین ماشین لباسشویی یکی از مسائل خانواده های حال حاضر در ایران به شمار می رود. تمامی مدل های ماشین لباسشویی مثل یک دیگر نخواهند بود و در این مقاله آموزشی و راهنما قصد داریم تا در خصوص با راهنمای انتخاب خرید بهترین ماشین لباسشویی بر اساس نیاز شما را معرفی می کنیم. در این مقاله راهنما ما شما را با بهترین مدل ماشین لباسشویی حال حاضر بازار ایران مثل ماشین لباسشویی بوش، سامسونگ، اسنوا، ال جی و بکو و … آشنا خواهیم کرد. این را در نظر داشته باشید که خرید ماشین لباسشویی مناسب با احتیاج شما عزیزان خواهید توانست از هدر رفتن بسیاری انرژی جلوگیری به عمل آورید. در اولین مرحله به منظور خرید بهترین ماشین لباسشویی شما بزرگواران بایستی میان مدل‌ های درب از بالا و درب از جلو انتخاب نمایید، به صورت کلی مدل‌ های درب از بالا ارزان تر محسوب می شوند، اما امکانات به مراتب کم تری دارند و سر و صدای بیشتری را هم تولید خواهند کرد، در برابر مدل ‌های درب از جلو هزینه بالاتری خواهند داشت، ولی برنامه‌ های بیش تری دارند و قابلیت های بروز و سر و صدای کم تر و شست ‌و ‌شوی کاملا خودکار از شستن تا خشک کردن کامل را دارا می باشد. هرچند که مدل ‌های درب از جلو گران تر به حساب می آید، اما شست ‌و‌ شوی بهتر و میزان مصرف آب و برق کم تری خواهند داشت. مدل ‌های درب از جلو به دلیل مصرف آب کم تر زمان بیش تری به منظور شست و شو دارند، هر چند بعضی از مدل ‌ها امکان شست‌ و ‌شو سریع نیز را دارا می باشند.

مزایا و معایب مدل ‌های ماشین لباسشویی درب از جلو

 

نقاط قوت

 • سرعت بالا در خشک کردن لباس ها
 • مصرف آب به مراتب پایین تر
 • استفاده کم تر از مواد شوینده
 • صدایی به مراتب بالاتر
 • مناسب برای فضا های کوچک
 • برنامه ‌های بیشتر برای شست ‌و‌ شو
 • رده انرژی بسیار مناسب
 • سرعت چرخش بسیار بالا
 • آسیب کم تر به بافت پارچه

نقاط ضعف

 • وزن زیاد و جابجایی سخت تر
 • لزوم ایجاد تراز جهت جلوگیری از لرزش و سر و صدا
 • زمان طولانی تر برای شست ‌و ‌شو
 • عدم قابلیت اضافه کردن لباس در هنگام شست ‌و ‌شو که در واقع بعضی مدل ‌ها این امکان را امروزه در اختیار نخواهند داشت
 • قیمت بیشتر
 • به علت مصرف آب کمتر در برخی مدل ‌ها شاید شست ‌و ‌شوی کافی در مقایسه با مدل های درب از بالا نداشته باشند
 • به وجود آوردن سر و صدا در دور های بالا

بهترین ماشین لباسشویی ایرانی

موارد حائز اهمیت در خرید بهترین ماشین لباسشویی درب از جلو

با این وجود در شرایط امروزی، تکنولوژی بهترین مارک ماشین لباسشویی های درب از جلو بسیار پیشرفت داشته است و مجهز به انواع ملزومات بسیار بروز مثل برنامه ‌های متنوع شست ‌و ‌شو، قابلیت اتصال به گوشی موبایل به وسیله اینترنت و کنترل خارج از منزل و شست و شوی سریع و امکان اضافه کردن لباس در حال کار و … که شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها را امری بسیار خوب کرده است.

ظرفیت ماشین لباسشویی مورد احتیاج شما

در نظر داشته باشید که ظرفیت بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی بایستی متناسب با تعداد افراد خانواده شما عزیزان در نظر گرفته شود. در حقیقت ظرفیت ماشین ‌های لباسشویی بر اساس کیلو گرم تعیین خواهد شد، اما به هر روی بایستی به این مورد توجه داشته باشید که بعضی لباس ‌ها سبک تر هستند اما حجم به مراتب بیش تری را به خود اختصاص می دهند، مانند حوله ‌ها و برخی دیگر حجم اندکی دارند اما سنگین تر خواهند بود، مانند شلوار های لی و البته ما به شما عزیزان این تصویه را داریم که همواره تنها یک سوم حجم ماشین لباسشویی خود را پر کنید تا شست‌ و ‌شوی ساده تر و با کیفیت بیشتری را تجربه کنید. بنابراین در هنگام خرید ماشین لباس شویی باید به ظرفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید .

ظرفیت ماشین لباسشویی به میزان دفعات استفاده شما وابسته است

اگر خانواده پر جمعیتی به حساب می آیید و یا در هفته ۱ یا ۲ بار شست و شو را در دستور کار خود دارید، پس از ظرفیت ‌های بالا تر ماشین لباس شویی استفاده نمایید، اما اگر هر روز و یا هر ۲ روز ماشین لباسشویی را مورد استفاده قرار می دهید، بهترین مدل ماشین لباس شویی را با ظرفیت کم تر انتخاب کنید و مطمئن خریدی به صرفه برای شما عزیزان خواهد بود. با این حال اگر سایز متوسط و یا کوچکی را انتخاب نمایید، باز هم مشکلی ندارید و بایستی در چند دفعه به شست ‌و ‌شوی لباس ‌های خود مشغول شوید، هرچند این موضوع هم هست که دفعات بیشتر زمان بیشتری از شما اشغال خواهد کرد. در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی می بایست این موضوع را مد نظر داشته باشید که دفعات استفاده شما از ماشین مشخص کننده ظرفیت خواهد بود و در زمان خرید بهترین ماشین لباسشویی این همان نکته مهمی است که باید در خاطر داشته باشید .

شست‌ و ‌شوی هوشمند با کنترل توسط اینترنت

عکس ۲

در هنگام خرید ماشین لباس شویی های بروز و مناسب به این موضوع توجه داشته باشید که آن ها به صورت خودکار و اتوماتیک وزن لباس‌ ها را مورد ارزیابی خود قرار می دهند و بر اساس شرایط برنامه ریزی میزان آب، زمان شست‌ و ‌شو و میزان استفاده از مواد شوینده را طبق حجم لباس ‌ها بر می گزینند. در کنار این موضوع باید در نظر داشت که در مدل‌ های جدید امکان اینترنت اشیا برای کاربران این امکان را فراهم آورده است تا به وسیله نصب برنامه موبایل شرکت سازنده ماشین لباس شویی و اتصال به اینترنت و تنظیم نمودن ماشین لباس‌ شویی با اینترنت خانگی بتوانید از هر نقطه ای حالت فعالیت ماشین لباس شویی خود را زیر نظر گرفته و دستورات خود را روی ماشین لباس شویی خود اعمال نمایید.

امکان اضافه کردن لباس در حین انجام کار

در واقع بهتر است که در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی یکی از قابلیت ‌های نسبتا جدید ماشین لباس شویی را که همان اضافه کردن لباس در حین انجام کار است را در نظر داشته باشید، این نوآوری اولین ‌بار به وسلیه شرکت سامسونگ به کار گرفته شده است، اما در مدل های گوناگون همچین امکانی امروزه وجود دارد. در این قابلیت ماشین لباس شویی در کوچک متفاوت از در بزرگ خود دارد که قابلیت اضافه کردن لباس را فراهم می آورد.

ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه

قابلیت های بهترین ماشین لباس شویی

شست ‌و ‌شوی سریع

شست ‌و ‌شوی پر سرعت یکی از امکاناتی به شمار می رود که در حین خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی در برخی مدل‌ ها وجود دارد و در زمان بسیار پایین تری عمل شست‌ و ‌شو را به صورت کامل انجام خواهد داد.

هر چند زمان این مورد هم به حجم لباس ‌ها وابسته است. در واقع زمانی که برای شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها عجله دارید، این قابلیت در خرید بهترین ماشین لباس شویی برای شما راحتی را به ارمغان می آورد.

شروع با تاخیر

به این موضوع توجه کنید که برای خرید بهترین ماشین لباس شویی ویژگی و امکانات بسیاری را باید مبنای تصمیم گیری خود قرار دهید که یکی از آن ها قابلیت شروع با تاخیر برای زمانی که قصد دارید لباس‌ ها با مواد شوینده و آب مخلوط کنید و اندکی زمان از آن بگزرد تا با کیفیت به مراتب بالاتری شست ‌و ‌شو صورت پذیرد، امکان مناسبی خواهد بود.

در حقیقت با این امکان در بهترین ماشین لباسشویی، می توانید زمان شروع به شست ‌و ‌شو را در ۲۴ ساعت آینده و به صورت دلخواه تنظیم نمایید. می توان گفت که در این حالت ماشین لباس شویی با میزان آب و مواد شوینده مناسب محفظه را پر می کند و تا زمان شروع منتظر خواهد ماند و بدین صورت کیفیت بالا تر در شست‌ و‌ شو با آب کم تر این ماشین لباس شویی ‌های هوشمند دارید. همچنین توانایی این کار را در اختیار خواهید داشت تا برای زمانی که در خانه حضور ندارید، ماشین لباس شویی خود را کنترل نمایید تا سر و صدای آن مزاحم آرامش و آسایش افراد دیگر خانواده نشود. اگر کیفیت برای شما رکن بسیار مهم و اساسی به حساب می آید، در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی ایرانی و خارجی به این مواردی که برای شما عزیزان بیان شد، نهایت توجه را داشته باشید .

شست‌ و ‌شوی با بخار

یکی از جدید ترین امکانات و ویژگی های بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار، شست ‌و ‌شو با بخار به شمار می رود که تنها در مدل ‌های گران قیمت تر می توانید آن ها را پیدا کنید. این مدل‌ ها از بخار آب، حرارت و رطوبت بالا به شست‌ و‌ شوی لباس می ‌پردازند که لکه ‌های قدیمی و سخت را می توانید از بین ببرد.

نکات و مواردی که قبل از خرید بهترین ماشین لباس شویی درب از جلو می بایست در نظر داشته باشید. جهت خرید بهترین ماشین لباسشویی در کشور ایران با بررسی مدل‌ های گوناگونی که انجام داده ایم نکات و مواردی را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که بهتر از پیش از خرید بهترین ماشین لباس شویی مطالعه نمایید و مد نظر داشته باشید :

جنس درام ماشین لباسشویی

در حقیقت جنس محفظه داخلی که همان درام یا دیگ هم به آن می گویند، می ‌تواند از مواد گوناگونی باشد که برای عمر بیشتر پیشنهاد ما این هست که جنس استیل ضد زنگ یا الماسه بهترین انتخاب و در سرعت ‌های بالا نیز عمر به مراتب بالاتری خواهد داشت.

صفحه تنظیمات و برنامه‌ های شست ‌و ‌شو

مطمئنا در بازار با ماشین لباس شویی ‌هایی روبرو می شوید که برنامه ‌های شست‌ و ‌شوی زیاد و گوناگونی خواهند داشت، برنامه شست و شوی لباس ‌های ظریف، شست ‌و ‌شو با میزان آب کم تر و مواردی از این دست که شما عزیزان را قادر می سازد برنامه ‌های دلخواه خود را بعد از تنظیم ذخیره کنید و با چند کلیک ساده ماشین لباس شویی خود را به منظور شستن لباس‌ ها آماده فرمایید.

در هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی برای فاکتور سرعت اهمیت فراوانی قائل باشید. موضوعی که بایستی در نظر داشته باشید این هست که اگر کار کردن با صفحه نمایش لمسی و یا دکمه ‌های بسیار زیاد برای شما گیج کننده و نامطلبو است، از مدل ‌های با راه اندازی راحت و سریع تر خریداری فرمایید تا دیگر با این مسائل و مشکلات روبرو نباشید.

سرعت چرخش و حرکت‌ های شست ‌و ‌شو

در شست ‌و ‌شوی لباس ‌ها مدل‌ های گوناگون حرکت ‌های چرخشی و سرعت‌ های گوناگونی دارند، سرعت بالا تر به سریع تر و جالب است این نکته را بدانید که بهتر خشک کردن لباس ‌ها کمک شایانی خواهد کرد.

کنترل دمای داخلی

این امکان در ماشین لباس شویی به شما عزیزان کمک شایانی خواهد داشت تا دمای آب توسط هیتر داخلی تنظیم شود و این امر در زمستان موارد استفاده به مراتب بالاتری خواهد داشت، هر چند که با شیر ورودی آب گرم این موضوع می ‌تواند به صورت کامل درست شود و همین طور در مدل‌ های با شست‌ و ‌شوی بخار سیستم کنترل دمای قوی تری داشته و لکه‌ ها را بهتر از میان بردارد. در انتها ذکر این نکته خالی از لطف نیست که کنترل دما از فاکتور های بسیار مهم و اساسی به شمار می رود که هنگام خرید بهترین ماشین لباسشویی می بایست آن را در کنار دیگر نکاتی که به شما عزیزان عرض کردیم، رعایت کنید تا خریدی از هر جهت مطمئن را تجربه نمایید. امیدوارم که از این مقاله آموزشی نهایت استفاده را برده باشید و تونسته باشیم مطالب راهنمایی دهنده خوبی را در این مطلب برای شما عزیزان تهیه کنیم. اگر هر گونه سوال و یا موردی داشتید با ما و از بخش نظرات در میان بگزارید.

ماشین لباسشویی ال جی دیجی کالا پرفروش ترین ماشین لباسشویی در ایران ماشین لباسشویی ایرانی چی خوبه
ماشین لباسشویی پاکشوما خوبه؟ قیمت ماشین لباسشویی ایرانی ماشین لباسشویی ایرانی یا خارجی مقرون به صرفه ترین ماشین لباسشویی بهترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما
مقایسه لباسشویی پاکشوما و اسنوا بهترین ماشین لباسشویی بهترین ماشین لباسشویی ال جی پرفروش ترین ماشین لباسشویی ال جی بهترین مارک ماشین لباسشویی ایرانی
ماشین لباسشویی لمسی بهتره یا دکمه ای رده بندی برندهای ماشین لباسشویی پرفروش ترین لباسشویی پاکشوما قیمت ماشین لباسشویی قیمت ماشین لباسشویی ایرانی پاکشوما

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | دیلیت اکانت تلگرام | آهنگ رپ | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئومتن کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ روزه | اهنگ تکنو شاد | حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی | سوره کهف صوتی | آهنگ ورزشی معروف خارجی | اهنگ رپ کلاسیک | اهنگ رپ شاد | اهنگ بلوچی ارگی عروسی | اهنگ هندی معروف | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | دانلود آهنگ کلاسیک خارجی معروف با کلام | آهنگ هندی | آهنگ ترکی غمگین | آهنگ بلوچی افغانی | اهنگ رپ تند | مدیتیشن خواب با کلام | آهنگ احساسی برای دختر | آهنگ او له له | ده موسیقی بی کلام برتر جهان | اهنگ بیس دار وحشتناک سه بعدی | اهنگ های دیس لاو رپ فارسی | اهنگ برای ارامش اعصاب با کلام | نوتیفیکیشن گوشی کجاست | دانلود آهنگ او له له | قهوه ساز خوب چی بخرم | خوشبو کننده ماشین دریچه کولر | آهنگ جدید شادمهر سایه | بهترین کرم پودر |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 3.8]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات