کد خبر : 480
تاریخ انتشار : شنبه 5 دسامبر 2020 - 11:08
- بازدید

بهترین مارک اجاق گاز ایرانی و خارجی اجاق گاز خوب چی بخرم؟

بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی و قیمت اجاق گاز ایرانی جالب است بدانید که احتمالا برای شما عزیزان هم خرید بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی از بین هزاران برند و مدل در بازار بسیار سخت بوده و هست. ما در این مقاله آموزشی و راهنما بنا داریم تا شما عزیزان را با انواع اجاق گاز ها و امکاناتی که در زمان خرید بایستی به آن […]

بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی و قیمت اجاق گاز ایرانی

جالب است بدانید که احتمالا برای شما عزیزان هم خرید بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی از بین هزاران برند و مدل در بازار بسیار سخت بوده و هست. ما در این مقاله آموزشی و راهنما بنا داریم تا شما عزیزان را با انواع اجاق گاز ها و امکاناتی که در زمان خرید بایستی به آن ها توجه داشته باشید آشنا نماییم. در واقع باید به این نکته توجه داشته باشید که این مطلب راهنما به شما کمک شایانی خواهد داشت تا بتوانید گزینه مناسب را به منظور خرید اجاق گاز انتخاب کرده و خریداری فرمایید. لذا بهتر است قبل تر از اقدام به خرید اجاق گاز این مطلب کاربردی را تا انتها بخونید تا متوجه تمامی ابعاد این موضوع شوید.

در ادامه باید گفت که شاید با دانستن این نکات و موارد دیگر احتیاجی به گشت و گذار های طولانی مدت در بازار و یا سپری کردن زمان های طولانی در سایت های گوناگون نداشته باشید. در شرایط کنونی امروز، تصور نداشتن اجاق گاز درون آشپزخانه امری غیر ممکن است. خرید اجاق گاز یکی از لوازم ضروری هر منزلی محسوب می شود و می توان این طور بیان داشت که آشپزخانه بدون اجاق، آشپزخانه نخواهد بود و این را همه قبول خواهند داشت. اما در هنگام اقدام به خرید بهترین مارک اجاق گاز ایرانی و خارجی چه مواردی را می بایست مد نظر خودمان قرار دهیم تا خرید بهتر و مطمئن تری را تجربه کنیم؟

بهترین مارک اجاق گاز ایرانی

هزینه ای که باید برای خرید اجاق گاز کنیم چقدر است؟

در مورد موضوع قیمت و یا همان هزینه ای که می بایست جهت خرید اجاق گاز داشته باشیم، نخستین موردی که باید آن را در ابتدای امر در خاطر خود داشته باشید در واقع مبلغی است که برای خرید اجاق گاز مد نظر دارید، می باشید. با دانستن این امر، بسیاری از گزینه های پیش رویتان حذف می شود، لذا از میان گزینه هایی که با بودجه مورد نظر شما تناسب لازم را دارد، قادر خواهید بود اجاق مورد نظر خود را انتخاب و در ادامه خریداری فرمایید.

بهترین اجاق گاز از لحاظ قیمت اجاق گاز های ساده ای به شمار می روند فر ندارند. در رده دوم از لحاظ قیمت قادر خواهیم بود اجاق هایی را قرار دهیم که از یک فر با شعله مرکزی برخوردار هستند. داشتن امکانات اضافی تر مانند فر هایی با قابلیت های گوناگون مانند جوجه گردان، سیستم سلف کلینر یا شست و شوی خودکار، داشتن ترموکوبل، جنس گاز و امکاناتی بدین صورت باعث افزایش قیمت می شود.

چه گازی برای استفاده و خریداری ما مناسب تر محسوب می شود؟

در واقع این که شما عزیزان جزو یک خانواده پر جمعیت هستید یا خانواده ای کم جمعیت و یا متوسط در زمان خرید اجاق گاز یکی از رکن های بسیا مهم در این زمینه به شمار می رود. در حقیقت بیشتر اجاق گاز های ۵ و ۶ شعله برای خانواده های پر جمعیت بسیار مناسب اند و بدین صورت خرید اجاق گاز هایی با ۴ شعله و کم تر برای استفاده خانواده های متوسط و کم جمعیت گزینه مناسب تری به شمار می رود. البته این نکته را در خاطر داشته باشید که صرف نظر از تعداد شعله ها ظرفیت فر را نیز بایستی مد نظر خود داشته باشید تا بتواند احتیاجات شما عزیران را تمام و کمال پاسخ گو باشد.

انتخاب طرح اجاق گاز

جدا از موضوع قیمت، عامل دیگری که در زمان خرید بهترین اجاق گاز ایرانی و خارجی مطمئنا نظر شما را به خود جلب خواهد کرد طرح و رنگ اجاق است. در حقیقت باید عنوان داشت که اجاق ها در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود هستند. مخصوصا اجاق های صفحه ای شما عزیزان همچنین قادر خواهید بود با توجه به نوع ترکیب آشپزخانه خود، شعله های ردیفی، مربعی و یا شعله های با طرح های هندسی را مورد استفاده خود قرار دهید. این نوع از ترکیب ها که امروزی به حساب می آید و جدیدا روانه بازار شده است به آشپزخانه شما ظاهری مدرن و امروزی می بخشد و ظاهر آن را شیک و دل چسب می کند.

نوع فر در اجاق گاز

عکس ۲

در خصوص با نوع فر در اجاق گاز ها نکته مهمی که باید به آن اشاره داشت این است که در واقع یکی از مدل های جدید فر که روانه بازار شده اند، فر های سلف کلینر یا خود شور به حساب می آیند که این فر ها با این که ظرفیت به مراتب پایین تری به نسبت دیگر فر ها دارند، اما شما را از شر تمیز کردن فر بعد از هر بار استفاده خلاص می کنند که خودش رکن بزرگی به حساب می آید.لذت در هنگام اقدام به خرید اجاق گاز های فر دار و یا فر هایی که به صورت جداگانه خریداری می نمایید، به شما عزیزان این توصیه را داریم که از فر هایی که دارای در شیشه ای هستند، انتخاب کنید، بخاطر این که در های شیشه ای علاوه بر این که به سادگی قابلیت شست و شو را خواهند داشت، همچنین قادر خواهید بود مراحل پخت غذا را نیز در آن ملاحظه کنید.

اجاق گاز های دارای سیستم هوشمند

شایان ذکر است که جدیدا اجاق گاز هایی به بازار ایران راه پیدا کرده اند که برای شما این امکان را فراهم خواهند کرد که بدون هیچ گونه نگرانی غذای خود را بر روی آن بگزارید و به دیگر کار های خود رسیدگی کنید. این موضوع را در خاطر خود داشته باشید که در واقع این اجاق گاز ها هوشمند هستند و همین طور دارای امکان برنامه ریزی شدن می باشند. به این نکته کلیدی توجه داشته باشید که اجاق گاز های هوشمند طبق برنامه ای که برای آن ها تعریف می کنید، در زمان تعیین شده از که از پیش شما داده اید، خامش خواهند شد و این موضوع در استفاده های روزمره و مکرر، نکته بسیار مهم و کاربردی به شمار می رود.

 

ایمنی در اجاق گاز

حالا همه این نکات و مواردی که در خصوص با این مقاله آموزشی و اجاق گاز ها فر ها گفتیم را کناب بگزارید، ایمنی در خرید اجاق گاز نیز یکی از مواردی است که نقش اول را در اجاق ها خصوصا اجاق های گازی بازی می کند. توجه به این موضوع الزامیست که بسیاری از اجاق گاز ها از ترموکوبل و فندک برخوردار هستند که در واقع این اجاق گاز ها در مقابل اجاق گاز هایی که از این قابلیت در خود پیشتیبانی به عمل نمی آورند، قیمت به مراتب بالاتری را به همراه خواهند داشت.

در واقع اجاق گاز های که دارای ترموکوبل هستند، ایمنی به مراتب بالاتری نسبت به سایرین خواهند داشت، بخاطر این که وجود ترموکوبل باعث می شود تا زمانی که شعله گاز خاموش شده است، گاز هم به شکل خودکار و کاملا اتوماتیک قطع گردد و در نهایت از ایجاد حوادث ناگوار جلوگیری شود که این نکته حائز اهمیت ترین نکته در خرید این محصولات است که باید حتما به آن توجه کافی را داشته باشید. می توان گفت که بهتر است صرف نظر از موضوع قیمت و زیبایی، خرید اجاق گازی را مد نظر داشته باشید که از نشان استاندارد و خدمات پس از فروش برخوردار است و در کنار این مورد، از اجاق هایی استفاده نمایید که علاوه بر داشتن ایمنی بالا ناچار به تعویض قطعات در طول دراز مدت نشوید.

اجاق گاز صفحه ای یا مبله؟

در مورد اجاق گار صفحه ای و یا مبله بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که از جمله انواع جدید دیگری که روانه بازار شده اند، اجاق گاز های توکار یا صفحه ای می باشند. این را در خاطر داشته باشید که خرید اجاق گاز به صورت کامل به بودجه و سلیقه شما عزیزان وابسته است، در حقیقت اگر اجاق گاز های صفحه ای را جهت استفاده در آشپزخانه خود بیشتر می پسندید، بایستی به دنبال یک فر جداگانه هم باشید.

گفتنی است که این نوع از اجاق گاز ها با آن که قیمت به مراتب بیشتری خواهند داشت و از اجاق گاز های معمولی هزینه بیشتری روی دست شما خواهند گذاشت، در سال های اخیر طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده اند، به این دلیل که دیگر احتیاجی به جا به جایی در زمان نقل مکان نخواهد بود که خود نکته مهمی به نظر می آید. اجاق های صفحه ای در طرح های مختلفی موجود هستند.

در کنا طرح های مستطیلی که در همه اجاق گاز ها آن ها را مشاهده کرده ایم، اجاق هایی مانند اشکال هندسی دیگر نیز در اجاق گاز های توکار یا صفحه ای دیده می شود که در واقع اغلب بر روی کابینت های موجود در آشپزخانه قابلیت نصب و راه اندازی را خواهند داشت و تعداد شعله های آن ها به شما عزیزان و بودجه و اندازه گاز شما وابسته خواهد بود. اجاق های صفحه ای نیز مثل اجاق های بروز تری که در بالا عنوان شد مجهز به ترموکوبل به منظور ایمنی بیشتر می باشند.

جنس صفحه اجاق های صفحه ای

در خصوص با صفجه اجاق های صفحه ای باید در ابتدا به این موضوع اشاره داشته باشیم که در واقع امکان دیگری که در مورد خرید اجاق گاز های صفحه ای می توانیم در نظر بگیریم، جنس صفحه آن محسوب می شود. در میان صفحات مختلفی که برای گاز های صفحه ای است، اجاق هایی که صفحه آن ها از جنس استیل می باشد طرفداران بسیاری خواهند داشت. این اجاق ها با ظاهر بسیار زیبا و بی نظیر خود نظر هر بیننده ای را مجذوب خود خواهند کرد.

البته این موضوع رو هم باید در نظر داشت که زیبایی تنها بخشی از ویژگی های مثبت این نوع از گاز ها به حساب می آید و در خصوص مزایای دیگر آن باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که تمیز کردن آن ها به سادگی قابل انجام خواهد بود و نگرانی از بابت چسبیدن غذا های ریخته شده به آن نخواهید داشت. البته باز ذکر این نکته الزامیست که در کنار این مزایا و موارد مثبتی که خدمت شما عزیزان عرض می کنیم یک ایراد بزرگ خرید اجاق گاز این است که قابلیت خط و خش افتادن بر روی آن نسبتا زیاد است.

البته مدل های شیشه ای و سرامیکی نیز به سادگی قابلیت تمیز شدن سریع را خواهند داشت و زیبایی خاص خود را دارند، اما مدل های فلزی شاید به علت زیبایی بی نظیر آن ها نسبت به دو نوع دیگر، طرفداران به مراتب بیش تری را خواهند داشت.

اجاق های برقی یا گازی

در مورد اجاق های برقی و گازی توجه به این نکته الزامی خواهد بود که با آن که بسیاری از افراد استفاده از اجاق های گازی را که مطابق با سنت های قدیمی می باشد به اجاق های برقی ترجیح می دهند، اما بد نیست توضیح مختصری در خصوص با اجاق های گازی نیز داشته باشیم. شایان ذکر می باشد که اجاق های گازی در ظاهر، بسیار شیک به نظر می رسند و به آشپزخانه شما ظاهری شیک و مدرن خواهد داد. در واقع این اجاق ها با استفاده از برق قابل استفاده خواهند بود و اغلب به صفحات لمسی مجهز خواهند بود. اجاق های برقی در برابر اجاق های گازی از ایمنی بیشتری را دارا می باشند، اما اگر قصد خرید اجاق گاز برقی را دارید، بهتر است خود را برای هزینه های بالای برق منزل خود نیز آماده کنید!

بهترین مارک اجاق گاز ایرانی و خارجی در بازار ایران سهم کدام برند ها هست؟

در قسمت انتهایی این مطلب آموزشی و راهنما بنا داریم خدمت شما عزیزان عرض کنیم که در بازار لوازم خانگی، برند های ایرانی به خوبی توانسته اند با برند های خارجی رقابت نمایند، تا حدی که شاید از لحاظ کیفیت بتوانیم به آسانی آن ها را در یک رتبه بدانیم. این تولیدات در کنار این که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند، از گارانتی و خدمات بعد از فروش بسیار خوبی هم برخوردار اند و در هر زمانی قادر خواهید بود آن ها را استفاده قرار دهید. در کنار مواردی که پیش تر گفتیم باید عنوان کنیم که در صورت خراب شدن یکی از قطعات، شما عزیزان این امکان را دارید که آن را به آسانی پیدا و یا تعمیر نمایید. از جمله شرکت هایی که ساخت اجاق گاز ها را در لیست محصولات خود قرار داده اند اجاق گاز های ایرانی اخوان، استیل البرز، داتیس، تابان، رزگاز و … به شمار می روند. به این موضوع توجه فرمایید که با همه این تفاسیر بسیاری از افراد بر این باورند که استفاده از برند های غیر ایرانی بهتر از استفاده از برند های داخلی است. از جمله این برند ها هم قادریم به اجاق گاز بوش، سامسونگ، مکث و مواردی از این دست اشاره کنیم. البته نکته مهم این است که این برند ها هم نمایندگان فعالی را در سراسر ایران به منظور ارائه خدمات پس از فروش دارند و از این لحاظ مشکلی در خصوص خرید آن ها متوجه خریداران نیست. امیدوارم که از مطالب، نکات و مواردی که در خصوص با بهترین اجاق گاز  های ایرانی و خارجی گفته شده نهایت استفاده رو برده باشید و این مقاله آموزشی مورد قبول شما عزیزان واقع شده باشد. هر گونه سوالی داشتید از بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

 

اجاق گاز خوب چی بخرم؟

ارزانترین اجاق گاز فردار

بهترین اجاق گاز فردار

بهترین اجاق گاز مبله فردار

بهترین مدل اجاق گاز

مشخصات اجاق گاز خوب

قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان

اجاق گاز برتینو خوبه؟

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | دیلیت اکانت تلگرام | آهنگ رپ | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئومتن کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ روزه | اهنگ تکنو شاد | حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی | سوره کهف صوتی | آهنگ ورزشی معروف خارجی | اهنگ رپ کلاسیک | اهنگ رپ شاد | اهنگ بلوچی ارگی عروسی | اهنگ هندی معروف | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | دانلود آهنگ کلاسیک خارجی معروف با کلام | آهنگ هندی | آهنگ ترکی غمگین | آهنگ بلوچی افغانی | اهنگ رپ تند | مدیتیشن خواب با کلام | آهنگ احساسی برای دختر | آهنگ او له له | ده موسیقی بی کلام برتر جهان | اهنگ بیس دار وحشتناک سه بعدی | اهنگ های دیس لاو رپ فارسی | اهنگ برای ارامش اعصاب با کلام | نوتیفیکیشن گوشی کجاست | دانلود آهنگ او له له | قهوه ساز خوب چی بخرم | خوشبو کننده ماشین دریچه کولر | آهنگ جدید شادمهر سایه | بهترین کرم پودر |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات