کد خبر : 376
تاریخ انتشار : چهارشنبه 22 جولای 2020 - 20:50
- بازدید

اتو بخار چه مارکی خوبه ؟ بهترین مارک اتو بخار مخزن دار و ایستاده

راهنمای خرید اتو بخار پر فروش ترین اتو بخار ها در ایران در ابتدای امر باید خاطر نشان کرد که در واقع خرید اتو بخار در راستای استفاده در خانه از جمله مواردی به حساب می آید که هر فردی در طی زندگی خود بار های بار با آن مواجه می شود. در ادامه به نکته ای باید اشاره داشت که اتو، چین و چروک […]

راهنمای خرید اتو بخار

پر فروش ترین اتو بخار ها در ایران

در ابتدای امر باید خاطر نشان کرد که در واقع خرید اتو بخار در راستای استفاده در خانه از جمله مواردی به حساب می آید که هر فردی در طی زندگی خود بار های بار با آن مواجه می شود. در ادامه به نکته ای باید اشاره داشت که اتو، چین و چروک های موجود بر روی پارچه ها را از بین می برد.

در نظر داشته باشید که این امر باعث مرتب و زیبا تر شدن لباس، پرده، پارچه و مواردی از این دست خواهد شد. ولی نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که اتو کشی در کنار صاف کردن پارچه، باعث بهداشتی شدن آن ها نیز می شود، از این روی است که حرارت حاصل از آن که به وسیله کفی فلزی اتو به پارچه وارد خواهد شد، باکتری های موجود بر روی پارچه را نابود خواهد کرد. حال این سوال مطرح است که اتو بخار چه مارکی خوبه ؟

بهترین مارک اتو بخار مخزن دار و ایستاده

اتو بخار از گذشته تا اکنون

در خصوص با اتو بخار که از گذشته تا به امروز به چه صورتی به وجود آمده است باید گفت که اجداد ما در راستای صاف کردن لباس های خود در زمان ها قدیم لوازم سنگی را مورد استفاده قرار می دادند، با گذشت زمان اتو های زغالی وارد منازل شد، اما مسئله ای که این اتو های زغالی داشتند، گازی بود که در زمان کار ساطع می شد. از همین روی فکر ساخت یک اتوی برقی ذهن تعداد زیادی از افراد را به خود اختصاص داد و سرانجام پای اتو های برقی به بازار لوازم خانگی باز شد.

عکس ۲

در ادامه باید در نظر داشت که در حال حاضر با پیشرفت بیشتر تکنولوژی انواع گوناگونی از اتو های برقی در بازار موجود هستند. گفتنی است که این اتو ها در اشکال و رنگ های مختلفی در دسترس شما عزیزان است که خرید اتو بخار های این مدل امکان دارد کمی سخت باشد. به شکل کلی پنج نوع اتو جهت خرید در بازار ایران موجود خواهد بود : اتو بخار معمولی، اتوی پرسی، اتو با مخزن مجزای بخار و بخارگر و … که باید در هنگام خرید به انواع مدل های آن در بازار توجه داشته باشید و همان اتو ای که مد نظر دارید و نیاز دارید را خریداری کنید.

خرید اتو بخار معمولی یا دستی

عکس ۳

در خصوص با خرید اتو بخار معمولی یا دستی توجه داشته باشید که اتو بخار های معمولی نوع مرسوم اتوها به حساب می آید که در هر خانه ای می توان آن را یافت. این اتو ها با نیروی بخار کار می کنند و وزن سبکی نیز دارند.

جالب است بدانید که اتو بخار های معمولی معمولا از کفه ای از جنس تفلون و یا سرامیک و … برخوردار می باشند که البته مدل های ارزان تر آن ها دارای جنس استیل است. لازم به ذکر است که در کف این اتو ها سوراخ هایی به منظور خروج بخار قرار داده شده است.

اتوی پرسی

عکس ۴

در خصوص با اتوی پرسی این را در ذهن داشته باشید که در واقع اتو های پرسی تجربه متفاوتی از اتو کردن را در اختیار شما قرار می دهد و از این در راستای خرید گزینه مناسبی محسوب خواهد شد. گفتنی است که این نوع از اتو ها از دو صفحه برخوردار هستند که پارچه یا لباس در بین آن ۲ قرار می گیرد.

در واقع اتو پرسی به دلیل بزرگ تر بودن صفحات و کارکرد ساده موجب صرفه جویی در وقت شما عزیزان می شود. البته توجه به این نکته هم الزامیست که قیمت این نوع از اتو در مقایسه با خرید اتو بخار معمولی اندکی بیش تر می باشد.

اتو با مخزن جداگانه

عکس ۵

در خصوص با تو با مخزن جداگانه باید اشاره داشت که این اتو ها نیز اخیرا روانه بازار شده اند که بخار بسیار زیادی را تولید خواهند کرد. مخزن تعبیه شده به منظور استفاده در این اتو به وسیله یک سیم و یک شلنگ به دسته اتو وصل شده و بخار را توسط روزنه های موجود در کف اتو به پارچه انتقال خواهد داد.

موارد مهمی که در هنگام خرید اتو بخار معمولی باید به آن توجه کنید :

توان در اتو بخار ها

در مورد توان در انواع اتو بخار باید در نظر داشته باشید که توان در خرید اتو بخار بیانگر توان المنت در اتو است. در ادامه ذکر این نکت الزامیست که اعداد بالا تر توان در اتو بخار های دستی بیانگر این است که اتو با سرعت بیشتری داغ می شود و در واقع بدین معناست که در مدت زمان کم تری به منظور استفاده شما عزیزان آماده می شود. این موضوع را همچنین در خاطر داشته باشید که توان در اتو بخار با واحد وات مورد ارزیابی قرار می گیرد. تلاش کنید که در خرید اتو بخار، اتویی را انتخاب و سپس خریداری کنید که از توان بالا تری برخوردار باشد و مجبور نباشید برای داغ شدن صفحه اتو انتظار بکشید.

جنس اتو بخار ها

در خصوص با جنس انواع اتو بخار باید این نکته را در نظر داشته باشید که در حقیقت اتو بخار ها با کفی های مختلفی ساخته و روانه بازار شده است. انواع مختلفی از اتو های سرامیکی، استیل، تیتانیوم، آلومینیوم و مواردی از این دست را می توانید در بازار مشاهده نمایید و در بین آن ها بهترین را که متناسب با نیاز و بودجه شما است، انتخاب کرده و در ادامه برای خرید آن اقدام فرمایید.

جالب است بدانید که به گفته مصرف کنندگان اتو بخار های دستی کفی های سرامیکی و تیتانیومی عملکرد مناسب تری را نسبت به دیگر کفی ها خواهند داشت و در مقابل ضربه و خراش از مقاومت و دوام به مراتب بالاتری برخوردار خواهند بود. پس در خرید اتو بخار به جنس آن توجه و دقت کافی را به خرج دهید.

ظرفیت مخزن آب در اتو بخار های معمولی

به همان شکل که پیش تر هم خدمت شما عزیزان بیان شد، در انواع اتو بخار، آب داخل مخزن به جوش آمده، بخار می شود و به وسیله روزنه های موجود در کف اتو بیرون خواهد آمد. شایان ذکر است که در اتو بخار های معمولی، مخزن آبی طراحی شده است که از طریق دریچه ای که معمولا بر روی دسته اتو قرار می گیرد، می توانید آن را پر کنید.

توجه کنید که مخزن های آب بزرگ تر برای شما عزیزان این امکان را فراهم خواهد ساخت تا در مدت زمان بلند تری بدون اضافه کردن آب، بتوانید لباس هایتان را اتو کنید. ظرفیت از معیار های خرید اتو بخار است که در این مخزن ها با سی سی ارزیابی می شود.

حجم بخار خروجی از روزنه اتو بخار های معمولی

عکس ۶

در خصوص با حجم بخار خروجی از روزنه اتو بخار های معمولی باید به این نکته اشاره داشته باشیم که در حقیقت هر چه بخار های خروجی از رزونه های کف اتو بخار بیشتر باشد، چروک های موجود بر روی لباس و پارچه ساده تر و با سرعت بیش تری باز خواهند شد. می توان گفت که حجم خروجی بخار را با گرم بر دقیقه ارزیابی می کند که این مقدار در واقع میزان قدرت دستگاه را در خارج کردن بخار نشان خواهد داد. در برخی از اتو بخار ها سیستمی به عنوان تشدید بخار قرار داده شده است. این امکان در خرید اتو بخار برای شما عزیزان این امکان را فراهم خواهد ساخت که برای مدت زمان معینی حجم بخار خروجی را بیش تر کنید.

طول سیم در اتو بخار های دستی

در خصوص با طول سیم در اتو بخار های دستی این موضوع را مد نظر داشته باشید که محدودیت جابجایی اتو در خرید اتو بخار به دلیل کوتاه بودن سیم از مسئله ای است که برخی از خانم ها با آن مواجه هستند. سعی کنید اتویی را انتخاب کنید که سیم بلند تری داشته باشند تا قادر باشید به سادگی آن را جا به جا کنید و امر اتو کشی را در پیش بگیرید.

چرخش ۳۶۰ سیم اتو بخار های دستی

در واقع باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که این امکان در حین اتو کردن می تواند بسیار کمک کننده باشد. با وجود این امکان دیگر در زمان اتو کشی سیم نمی پیچد و گره نمی خورد. این ویژگی در خرید اتو بخار موجب چرخش سیم در محل اتصال به بدنه اتو می شود.

سلف کلین در اتو بخار به چه معنا می باشد؟

در پاسخ با این سوال که سلف کلین در اتو بخار چیست باید گفت که در واقع وجود این امکان در خرید اتو بخار باعث می شود تا رسوبات در منافذ اتو بخار انباشته نگردد و در نهایت بخار حاصل شده از جوشیدن آب به آسانی از داخل منافذ خارج شوند.

بخار دهی عمودی در اتو بخار معمولی

عکس ۷

در خصوص با بخار دهی عمومی در اتو بخار معمولی باید به این نکته اشاره داشت که بخار دهی عمودی برای لباس هایی که آویزان هستند، بهترین گزینه به حساب خواهد آمد. لذا برای استفاده از این امکان کافی است اتو را در مقابل لباس آویزان شده دارید تا بخار حاصل از اتو لباس شما را صاف کند.

سیستم صد چکه در اتو بخار معمولی

در حقیقت وقتی که دمای کف اتو به مقدار کم تر از حد مجاز به منظور تولید بخار می رسد، این سیستم باعث می شود تا محفظه تبخیر به شکل اتومات بسته شده و در نتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون ممانعت به عمل خواهد آمد. بنابراین این امکان را در خرید اتو بخار به هیچ عنوان نادیده نگیرید.

سیستم قطع کن خودکار در اتو بخار معمولی

در خصوص با سیستم قطع کن اتوماتیک در این وسیله باید گفت که در واقع وجود این امکان باعث افزایش ایمنی در اتو بخار می شود. شایان ذکر است که اتو هایی که از سیستم قطع کن خودکار برخوردار می باشند، تحت شرایطی که بیش از زمان معینی بر روی لباس باقی بماند به صورت اتومات خاموش می شوند. همین صورت در شرایط ایستاده ماندن بیش از مدت معینی نیز اتو به صورت خودکار خاموش می شوند. البته این را هم در خاطر داشته باشید که زمانی که مجددا قصد کار کردن با اتو را داشته باشید این سیستم قطع می شود و اتو دوباره روشن می شود.

اسپری آب در اتو بخار معمولی

در انتهای مقاله و در خصوص با اسپری آب در اتو بخار های معمولی می بایست این را در ذهن خود داشته باشید که در حقیقت اسپری آب در اتو بخار ها برای شما بزرگواران این امکان را فراهم خواهد ساخت تا به مقدار نیاز و به شکل یکسان آب را از داخل مخزن اتو بر روی سطح پارچه مورد نظرتان اسپری نمایید.

به همین منظور باید اشاره داشت که این عمل از طریق دکمه ای که در بالا و یا کنار اتو قرار گرفته است، صورت خواهد پذیرفت. در انتهای این مقاله آموزشی و کاربردی باید بگوییم که امیدوارم از این مقاله کاربردی و راهنما نهایت استفاه رو برده باشید و تونسته باشیم با مطالبی که عرض کردیم در زمان خرید راه گشای شما عزیزان باشیم. اگر هر گونه سوال و یا ابهامی برای شما در این خصوص ایجاده شده است، می توانید از بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها با ما و دیگر مخاطبان سایت به اشتراک بگذارید.

 

بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده دیجی کالا | دیلیت اکانت تلگرام | آهنگ رپ | لینک مستقیم دیلیت اکانت تلگرام | آموزش خصوصی سئومتن کتاب معجزه شکرگزاری ۲۸ روزه | اهنگ تکنو شاد | حذف اکانت تلگرام به زبان فارسی | سوره کهف صوتی | آهنگ ورزشی معروف خارجی | اهنگ رپ کلاسیک | اهنگ رپ شاد | اهنگ بلوچی ارگی عروسی | اهنگ هندی معروف | بهترین اسپری تاخیری و حجم دهنده | دانلود آهنگ کلاسیک خارجی معروف با کلام | آهنگ هندی | آهنگ ترکی غمگین | آهنگ بلوچی افغانی | اهنگ رپ تند | مدیتیشن خواب با کلام | آهنگ احساسی برای دختر | آهنگ او له له | ده موسیقی بی کلام برتر جهان | اهنگ بیس دار وحشتناک سه بعدی | اهنگ های دیس لاو رپ فارسی | اهنگ برای ارامش اعصاب با کلام | نوتیفیکیشن گوشی کجاست | دانلود آهنگ او له له | قهوه ساز خوب چی بخرم | خوشبو کننده ماشین دریچه کولر | آهنگ جدید شادمهر سایه | بهترین کرم پودر |

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات